Become Sales Hero - Earnado

Satışı öğrenebileceğin, kazanabileceğin bir sisteme hazır mısın?

Online ve Özgür Çalışma Deneyimi Seni Bekliyor

Earnado ile istediğiniz yerde istediğiniz zaman çalışarak kendini geliştirebilir, para kazanabilirsin.

Öğren

Uygula

Kazan

Kendini geliştirmen için harika olanaklar var

Earnado içerisinde kurduğun hayallerin pek çoğunu gerçekleştirmen için eşsiz imkanlar sunuyoruz.

Satış Kahramanı Olarak Devam Eden Gelir Elde Et

Earnado içerisinde satış yaptığında müşteriler devam ettikçe gelir elde eder, sürekli gelir elde edecek imkanlara sahip olabilir, hayallerini gerçekleştirebilirsin.

Satış lideri ile satış öğrenme ve kendini geliştirme

Satış yaparak devam eden gelir elde etme imkanı

Satış topluluğuna katılarak unvanlar kazanma ve etkinliklere katılma

Başarılı Kahramanlar Anlatıyor

Merak Edilenler

 • Satış Kahramanı Neler Yapar?
 • Earnado içerisinde satış kahramanı olarak istediğin yerde istediğin zaman çalışarak kendini geliştirebilir, para kazanabilir ve Earnado topluluğuna katılarak sayısız avantajlar elde edebilisin. Earnado sistemi içerisinde her aşamada sana görevler atanarak bu satış görevlerinin nasıl yapıldığının anlatımı olacak bu görevler ile birlikte satış yaparak komisyon kazanacak, unvanlar elde ederek çeşitli ödüllere ulaşabileceksin.

 • Nasıl Satış Kahramanı Olunur?
 • Web sitemiz içerisinde bulunan formu doldurarak hayallerini, hedeflerini anlatan bir video çekip yükleyerek başvurunu yapabilirsin. Başvurun her hafta pazartesi günü incelenir ve sana kabul edilip edilmediğine dair mail gelir. Kabul mailinden sonra ise bilgi dökümanları, eğitimleri ve pek çok başlangıç görevini gerçekleştirmen halinde sen de satış kahramanı olabilirsin. 

 • Satış Kahramanı Nasıl Çalışır?
 • Earnado içerisinde satış kahramanı olarak tamamen online kanallar üzerinden satış yapabilirsin. Linkedin üzerinden, mail üzerinden sana verilen görevler eşliğinde bağlantılar kurarak online görüşmeler organize edebilir, satış liderin ile birlikte satış sürecini yöneterek kendini geliştirebilir ve para kazanabilirsin. Süreç içerisinde satış liderin sana her konuda destek vererek senin gelişmeni ve satış yapmanı sağlamak için seninle ortak çalışacak.

 • Ne Kadar Zaman Ayırmam Gerekiyor?
 • Satış kahrmanları tamamen özgürdür sadece istedikleri zaman istedikleri kadar çalışırlar. Kendi hedeflerini kendileri belirlerler. Earnado içerisinde haftalık 40 saatten fazla çalışan da var haftada yalnızca 2 saati ayıran satış kahramanları da mevcut. Zaman ve hedefler tamamen sana kalmış durumda.

 • Nasıl Kazanç Elde Edilir?
 • Earnado’da sattıkça devam eden gelir elde edebilir. Devam eden gelir şu anlama gelir; sattığın her müşteri Earnado içerisinde devam ettikçe komisyon geliri almaya devam edersin. Örneğin Eylül ayında 10 adet satış yaparsan müşteriler devam ettiği sürece Ocak ayında dahi 10 müşterinin komisyonu sana gelir olarak yansır. Dolayısı ile aylık olarak sattığın sürece katlanarak gelirini geliştirirsin. Komisyon ve gelir oranlarını sürece dahil olduğunda öğrenebilirsin. Earnado içerisinde yüksek gelir elde edenler de part time işler kadar gelir elde edenler de mevcut. Hedefler ve gelir kısmı tamamen senin çalışmana bağlı.

 • Satışı Nasıl Öğrenirim?
 • Eğer daha önce hiç satış yapmadıysan kaygılanmana gerek yok Earnado içerisinde hem dijital pazarlamayı hem de satış süreçlerini öğrenebileceğin bir program mevcut. Sana atanan görevler ışığında bir satış lideri ile birlikte çalışarak satışı öğrenebilir, kendini geliştirebilirsin.

Her ay 20+ satış kahramanı kendini geliştirerek kazanç elde ediyor

Sen de eğitim ve kazanç dolu topluluğumuza hemen şimdi katılabilirsin

Grow your business with digital marketing

SUBMIT
close-link