Earnado For Agencies - Earnado

Ajansınızı Beraber Geliştirelim

İş çeşitliliğinizi arttırmak, ekibinizi geliştirmek ve daha fazla müşteri edinmek için Earnado ile çalışabilirsiniz.

Siz İşinize Odaklanın Dijital Pazarlama Yükünüzü Biz Alalım

Earnado sistemi ile siz kendi işinize odaklanırken istediğiniz dijital hizmet ve çalışmaları Earnado olarak biz yapalım.

İş Çeşitliliği

Earnado olarak SEO, Google reklam yönetimi ve sosyal medya konularında hizmet vererek ajansınızın yapmadığı noktalarda bizlerle iş birliği yapabilirsiniz.

Ekip Genişletme

Sistemimiz içerisindeki hizmet kalitesi ile kendi ekibinizi yönetmek yerine Earnado ile çalışarak daha az kişi ile daha fazla proje yönetebilirsiniz.

Satış Destek İmkanı ve Teknoloji

Earnado yeni nesil dijital pazarlama algoritması ile sizlere satış avantajı sunarken size adanacak satış kahramanı ile de ajansınıza destek olur. 

Yüksek Kalitede Dijital Pazarlama Yapın

Earnado dijital pazarlama üzerine geliştirdiği algoritma ile firmaların işini büyütmesine katkıda bulunur. Siz de bu teknolojiyi kullanarak tüm müşterilerinize yüksek standartta hizmet verebilirsiniz.

Earnado, Google, Facebook gibi platformlardan veri almanın yanında sektör hareketlerinden de veriler alarak firmaların nasıl dijital pazarlama yapması gerektiğine karar veren kendine özgü ödüllü bir sisteme sahiptir.

Earnado paneli üzerinden her hafta küçük rapor her ay ise detaylı raporlama alabilir, kendi ajansınızın logosu ile raporu alabilirsiniz. Size atanan proje lideri ile tüm dijital pazarlama süreçlerini takip ederek geliştirmeler de yapabilirsiniz.

Ajansınız & Earnado Beraber Çalışalım

Ajansınızın ile partnerlik kurarak beraber çalışalım, daha fazla firma için başarı hikayelerini beraber oluşturalım.

Merak Edilenler

  • Nasıl Partner Olunur?
  • Partner başvurusu linkimiz üzerinden formu doldurarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında ise online görüşmeler ile sürece başlamış size odaklı satış kahramanınız ile çalışabileceksiniz.

  • Ajanslar Nasıl Çalışır?
  • Earnado içerisinde çalışan ajanslar kendilerine atanan satış kahramanı ile birlikte satış süreçlerini yönetir satış sonrası ise tüm dijital pazarlama faaliyetlerini sistem içerisindeki proje liderleri ile birlikte çalışarak başarı yolculuklarını kurgularlar.

  • Neden Earnado ile Çalışmalıyım?
  • Earnado yeni nesil dijital pazarlama teknolojileri ile hareket eder. Veriler ile pazarlama kararları verir ve bunu müşterileri için uygular. Earnado partnerleri bu teknolojiyi satarken kazanç elde ederken, ödüller ve eğitimlerde kazanırlar.

  • Partnerlere Neler Sunulur?
  • Partnerlik programımız kapsamında dijital pazarlama eğitimleri almanın yanında satış dökümanları ve panelimizi kullanarak satış yönetme becerilerine sahip olabilirsiniz.

  • Hangi Alanlarda Beraber Çalışabiliriz?
  • Earnado içerisinde hizmet verilen seo, sosyal medya, Google reklam yönetimi gibi alanlardan istediğiniz ile veya hepsi ile birlikte çalışarak müşterilerinizi yönetebilir, işinizi arttırabilirsiniz.

Her ay 70+ firma Earnado ile işini büyütüyor

Sen de eğitim ve kazanç dolu topluluğumuza hemen şimdi katılabilirsin

Grow your business with digital marketing

SUBMIT
close-link