Partners and Collaborations - Earnado

Dijital Pazarlamayı Beraber Değiştirelim

Partnerlik programımız ile firmaların işini büyütmesine katkıda bulunarak kazanç elde edebilirsiniz.

Uzmanlık Alanınız ile Earnado Sistemini Birleştirin

Uzmanı olduğunuz sektör veya alanda dijital pazarlama sistemimiz ile fark yaratın, satış kahramanları yardımı ile müşteriler elde edin ve kazanın.

Her Yeni Müşteriden Devam Eden Gelir Elde Edin

Earnado ile çalışmasına vesile olduğunuz her yeni müşteri için sistemde kaldığı her ay sürekli gelir elde edebilirsiniz.

Size Odaklı Satış Kahramanları

Earnado için partner olduğunuz anda satış kahramanlarımız sizinle birlikte çalışır, satış süreçlerinde size destek olurlar.

Eğitim ve Yönlendirme Sistemi

Earnado içerisindeki partnerlere özel dijital pazarlama eğitimlerimiz ile öğrenip kendinizi geliştirebilirsiniz.

Satış Dökümanları ve Sunumlar

Earnado partnerleri sistem içerisindeki tüm dökümanlara ulaşmanın yanında tüm satışlarını ve fırsatlarını panelimizden takip edebilirler.

Teknoloji Satarak Kazanç Elde Edin

Earnado dijital pazarlama üzerine geliştirdiği algoritma ile firmaların işini büyütmesine katkıda bulunur. Siz de bu teknolojiyi anlatarak kazanç elde edebilirsiniz.

Earnado, Google, Facebook gibi platformlardan veri almanın yanında sektör hareketlerinden de veriler alarak firmaların nasıl dijital pazarlama yapması gerektiğine karar veren kendine özgü ödüllü bir sisteme sahiptir.

Earnado partnerleri sistemimiz içerisindeki satış kahramanları ile iş birliği içerisinde çalışır ve her potansiyeli satış kahramanları ile birlikte yönetir online görüşme ve anlaşma sonucunda satış gerçekleştirirler.

Referans Olarak Deneyin

Earnado partneri olmadan önce ilk müşterinizi göndererek denemeler yapın, sistemimizi, faydalarımızı deneyerek öğrenin. İster kendiniz ister müşteriniz için bizi deneyebilirsiniz.

Merak Edilenler

  • Nasıl Partner Olunur?
  • Partner başvurusu linkimiz üzerinden formu doldurarak ilk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında ise online görüşmeler ile sürece başlamış size odaklı satış kahramanınız ile çalışabileceksiniz.

  • Partnerler Ne Kadar Kazanır?
  • Partner olarak her satışınız için gelir elde edersiniz ve müşteri sistem içerisinde kaldığı süre boyunca geliriniz devam eder. Aylık performansınıza göre komisyon oranınız yükselir veya sabit kalır. Başvurunuz sonrasında komisyon oranlarımızı öğrenebilirsiniz.

  • Neden Earnado ile Çalışmalıyım?
  • Earnado yeni nesil dijital pazarlama teknolojileri ile hareket eder. Veriler ile pazarlama kararları verir ve bunu müşterileri için uygular. Earnado partnerleri bu teknolojiyi satarken kazanç elde ederken, ödüller ve eğitimlerde kazanırlar.

  • Partnerlere Neler Sunulur?
  • Partnerlik programımız kapsamında dijital pazarlama eğitimleri almanın yanında satış dökümanları ve panelimizi kullanarak satış yönetme becerilerine sahip olabilirsiniz.

Her ay 70+ firma Earnado ile işini büyütüyor

Sen de eğitim ve kazanç dolu topluluğumuza hemen şimdi katılabilirsin

Grow your business with digital marketing

SUBMIT
close-link