Merhaba uzun zamandır dijital pazarlama ile ilgili araştırma yapıyorum ve internette yaptığım araştırma sonucu ”dijital pazarlama uzmanı” kavramının çok kalın çizgiliere sahip olmadığı kanısına vardım. Sizce dijital pazarlama uzmanı ne demek ve hangi özelliklere sahip olmalı? İnsanlar hangi noktadan sonra kendine dijital pazarlama uzmanı ünvanını veriyor? Cevaplarsanız sevinirim. - Earnado

Dijital Pazarlamayı Yeniden Oluşturduk

Soru SorCategory: Dijital Pazarlama SorularıMerhaba uzun zamandır dijital pazarlama ile ilgili araştırma yapıyorum ve internette yaptığım araştırma sonucu \”dijital pazarlama uzmanı\” kavramının çok kalın çizgiliere sahip olmadığı kanısına vardım. Sizce dijital pazarlama uzmanı ne demek ve hangi özelliklere sahip olmalı? İnsanlar hangi noktadan sonra kendine dijital pazarlama uzmanı ünvanını veriyor? Cevaplarsanız sevinirim.
Kerem asked 6 months ago

Merhaba uzun zamandır dijital pazarlama ile ilgili araştırma yapıyorum ve internette yaptığım araştırma sonucu \”dijital pazarlama uzmanı\” kavramının çok kalın çizgiliere sahip olmadığı kanısına vardım. Sizce dijital pazarlama uzmanı ne demek ve hangi özelliklere sahip olmalı? İnsanlar hangi noktadan sonra kendine dijital pazarlama uzmanı ünvanını veriyor? Cevaplarsanız sevinirim.

1 Answers
Earnie Staff answered 6 months ago

Merhaba Kerem Bey,
Öncelikle sorunuz için teşekkürler. Bizim dijital pazarlama uzmanı tanımımız şu şekilde: Dijital pazarlama uzmanı, markayı dijital dünyada var eden ve bunun için bir çok çalışma gerçekleştirerek, somut bir şekilde gözler önüne serebilen kişiye denir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi ararsanız sizi:
Dijital Pazarlama Uzmanı Nasıl Çalışır, Neler Yapar? yazımıza göz atmaya davet edebilirim.

Grow your business with digital marketing

SUBMIT
close-link